Poduzetnički stol časopisa "Poduzetnik"

Autor: Željka Geto, 26. 5. 2016.

Časopis Poduzetnik  ove godine obilježava 10 godina svoga rada. Tom prilikom je u Osijeku 20.svibnja bio organiziran Poduzetnički stol na temu „Ponosni smo na vas“,  kako bi se zahvalili mnogobrojnim poduzetnicima s kojima su do sada surađivali, a isto tako i učenicima srednjih škola koje su uključene u projekt „Biti Bolji – Be Better“.

Predstavnici naše škole su bili učenici 3.e razreda Ariana Jozić, Matej Filić, Matej Uhlarik i profesorica Lela Đitko.  Gosti – panelisti  su bili:
- muftija dr. Aziz ef. Hasanović, predsjednik Mešihata Islamske zajednice Hrvatske
- Marijan Ožanić, nekadašnji direktor Tehnološkog parka Zagreb
- Bernarda Cecelja, vlasnica tvrtke Bernarda d.o.o. iz Pušćina
- Ivan Bračić, vlasnik tvrtke PIP d.o.o. iz Pisarovine
- Drago Munjiza, vlasnik tvrtke Jakov Viktor d.o.o. iz Zagreba
- Hrvoje Prpić, vlasnik tvrtke Trillenium iz Londona
- Ivo Bilić, predsjednik Uprave Kentbank d.d. Zagreb
- Goran Jeras, osnivač Zadruge za etično financiranje i pokretač Etične banke u Hrvatskoj
- Zijah Sokolović, glumac
- Krešimir Mišak, urednik TV emisije „Na rubu znanosti“
- Srđan Pejić, mladi talentirani tenisač iz Slavonije, koji se trenutno nalazi u Londonu
- Vitomir Tafra, mag.oec., predsjednik Upravnog vijeća Obrazovne grupe Zrinski

U sklopu ovog događaja dodijeljena je stipendija za trogodišnju školarinu za redovno studiranje na preddiplomskom stručnom studiju „Ekonomija poduzetništva“ u trajanju od 3 godine. Stipendiju je dodijelila Visoka škola za ekonomiju, poduzetništvo i upravljanje Nikola Šubić Zrinski iz Zagreba.

Od 14 prijavljenih škola iz Hrvatske koje sudjeluju u projektu, slučajnim odabirom je izabrana naša škola. Prema određenim kriterijima izabrat će se maturant koji će dobiti ovu nagradu.

Na kraju Poduzetničkog stola poznati glumac Zijah Sokolović je oduševio publiku svojim kratkim, nadasve duhovitim i zanimljivim  nastupom.

prof.Lela Đitko

Pročitajte i u medijima: http://poduzetnik.com.hr/item/1094-odrzan-je-poduzetnicki-stol-obecanje-je-dug.html

Ukupno: 919632
Ovaj mjesec: 2040