Kutak za učenike

Dragi učenici ovaj kutak namijenjen je  vama.  Čitajte aktualna događanja iz škole,  obavijesti, zanimljivosti, najave i pozive.

Želite li podijeliti svoje radove u bilo kojem obliku (prezentacije, tekstualni radovi, audio i video radovi, crteži i sl.) javite se u školsku knjižnicu.

Za nove zamisli smo uvijek otvoreni!

Vijesti za učenike

Učenici Ekonomske škole Vukovar izradili audio - vizualnu slikovnicu

Autor: Željka Geto, 7. 3. 2016.

Učenici 3.g razreda, s razrednicom Teom Maksimović, odazvali su se na natječaj "Stvarajmo kreativno" te kreirali audio - vizualnu slikovnicu.

Naime, radi se o državnom natječaju za školske knjižnice o kreativnoj uporabi web 2.0 alata kod oblikovanja prezentacija, projekata, ilustriranja priča ili pjesama i izrade audiovizualnih slikovnica.

Kategorije natječaja su koncipirane tako da potiču suodnos s drugim nastavnim predmetima, a time i suradnju s drugim nastavnicima. Kategorije natječaja također sugeriraju uključivanje što većeg broja učenika (čak i cijelih razreda) te na taj način razvijaju suradničke odnose unutar razreda ili skupine.

Ovim projektom želi se  naglasiti važnost čitanja, ali i kreiranje uradaka inspiriranih pisanjem i čitanjem.

Razrednica 3.g. razreda, prof. Tea Maksimović, odazvala se natječaju ( koji je objavljen na našem webu i izložen na oglasnoj ploči u zbornici ) te s učenicima kreirala  audio - vizualnu slikovnicu na  temelju jednog od lektirnih naslova:  "Gospođa Bovary".

Audio - vizualnu slikovnicu izradili su : Martina Pavlović, Ilijana Čolak, Marijana Janić, Sara Gelo i Ante Vukas s razrednicom Teom Maksimović.

Sve pohvale učenicima i profesorici na uloženom trudu i kreativnosti!

Audio - vizualnu slikovnicu možete pogledate na linku:

Nakon što pogledate sve radove, možete glasati za najbolji rad !!!

Ovdje se nalazi glasački listić:

> Kutak za učenike