Kutak za učenike

Dragi učenici ovaj kutak namijenjen je  vama.  Čitajte aktualna događanja iz škole,  obavijesti, zanimljivosti, najave i pozive.

Želite li podijeliti svoje radove u bilo kojem obliku (prezentacije, tekstualni radovi, audio i video radovi, crteži i sl.) javite se u školsku knjižnicu.

Za nove zamisli smo uvijek otvoreni!

Učenički radovi

Profesionalno usmjeravanje učenika IV. razreda

Autor: Željka Geto, 12. 12. 2016.

U petak, 9. prosinca 2016. godine, u sportskoj dvorani, održano je predavanje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje - područni ured Vukovar i Centra za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK).

Predavanje je bilo  usmjereno na upoznavanje učenika sa zanimanjima i tržištem rada na interaktivan  i konkretan način.

Neodlučnim učenicima nude mogućnost individualnog savjetovanja i profesionalnog usmjeravanja uz korištenje upitnika “Moj izbor“  i  novog portala e-Usmjeravanje u prostorijama CISOK-a ,Vladimira Nazora 12 Vukovar (posebno opremljen prostor Hrvatskog zavoda za zapošljavanje PU Vukovar).

Analizirajući interese učenika, njihove vještine i mogućnosti zapošljavanja, stručnjaci daju prijedloge najprimjerenijih zanimanja. Učenici su dobili potrebne informacije i kontakte kojima se mogu obratiti. Slijedi i anketa o profesionalnim namjerama učenika koju će uskoro provesti pedagoginja škole. Predavanje su održale gosp. Renata Cimer i Josipa Crnčan.

« Studeni 2018 »