Raspored popravnih ispita za 1., 2. i 3. razrede

Autor: Marija Bratonja, 26. 6. 2014.

U nastavku možete pogledati raspored popravnih ispita. Došlo je do nekih promjena u rasporedu pa svakako pogedajte!

Raspored popravnih ispita u ljetnom ispitnom roku

školske 2013./14. godine  (za I. II. i III. razred)

Pismeni ispiti:

Ponedjeljak, 30. 06. 2014  u 8 00 sati:  -matematika (učionice 11 i 12)

-strani jezici (učionice 16 i 17)

-hrvatski poslovni jezik (uč. 7)

Utorak, 1.07. 2014.  u 8 00 sati:             -hrvatski jezik (uč. 13)

-računovodstvo (uč. 2)

-engleski jezik za 2c (uč. 17)

u   10 30 sati:               -latinski jezik  (uč.11)

Usmeni ispiti:

Ponedjeljak, 30. 06. 2014 u 8 00 sati:             -društveno odgovorno                                         poslovanje                            (uč. 13)